ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

2favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: ТУРИСТ МИГАЛ ДООЕЛ у...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGIFLKH
Работно место: Келнер
Компанија: ТУРИСТ МИГАЛ ДООЕЛ увоз-извоз Ресен
Индустрија: Угостителство
Реон: Ресен
Отворен од: 17-04-2018
Отворен до: 22-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070237169
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Персонал

1 favorite Објавен: 19-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Burger King

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски, Тетовски

Оглас: Burger King вработува касиери и раб...

Пекар

1 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VITA KOMERC 2017 DOO

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Pekara vo centar na Ohrid ima potre...

Шанкер

0 favorite Објавен: 18-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП Ервин Дестан Хаџи...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Виста Груп

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од сметководител...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 02-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Ресенски

Оглас: Се бара келнер(ки), шанкер(ки), гот...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 02-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Ресенски

Оглас: Се бара келнер(ки), шанкер(ки), гот...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 02-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Ресенски

Оглас: Се бара келнер(ки), шанкер(ки), гот...