ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Келнер

2 favorite Објавен: 16-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТУРИСТ МИГАЛ ДООЕЛ у...

Индустрија: Угостителство

Регион: Ресен

Оглас: ...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 02-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Ресенски

Оглас: Се бара келнер(ки), шанкер(ки), гот...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 02-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Ресенски

Оглас: Се бара келнер(ки), шанкер(ки), гот...

Готвач

0 favorite Објавен: 02-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Ресенски

Оглас: Се бара келнер(ки), шанкер(ки), гот...