ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници во производство

3favoriteОбјавен на: 15-01-2018  |  Компанија: Bato&Divajn Graphics...  |  Индустрија: Графичка


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJON
Работно место: Општи работници во производство
Компанија: Bato&Divajn Graphics Center
Индустрија: Графичка
Реон: Скопје
Отворен од: 15-01-2018
Отворен до: 05-02-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: Повеќе
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-       Завршено средно образование;

-       Претходно работно искуство во печатница ќе се смета за предност;

-       Ефективност, прецизност, спретност во работата;

 

-       Возраст до 35 години;

Детали за огласот:

За сите квалификувани кандидати кои сакаат да работат во најсовремени услови со одличен месечен надомест, Bato&DivajnGraphicCenter има потреба од работници (машки и женски лица) за работа во печатница !!!

 

 

    Потребни квалификации:

-       Завршено средно образование;

-       Претходно работно искуство во печатница ќе се смета за предност;

-       Ефективност, прецизност, спретност во работата;

-       Возраст до 35 години;

 

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените квалификации потребно е да достават (по пошта или e-mail) своја биографија (CV)и скорешна фотографија најдоцна до05.02.2018 год.  на:

 

Графички центар БАТО & ДИВАЈН

ул. Борис Трајковски бр.314, 1000 Скопје,

e-mail: careers@batodivajn.com

www.batodivajn.com

 

 

Ќе бидат контактирани единствено кандидатите кои ќе бидат повикани на интервју.

 

 

 

Веб страна: www.batodivajn.com
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: careers@batodivajn.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 01-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕКАН ДООЕЛ Кочани

Индустрија: Графичка

Регион: Кочани

Оглас: ...

Помошник/чка

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скрин Принт

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Скрин принт има потреба од работниц...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цилиндо

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: At Cylindo we’re bringing 3D produc...

Работник во печатница

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПОПЕ компани

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Нудиме работа за СИТО штампари со р...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цилиндо

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: At Cylindo we’re bringing 3D produc...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДДЈ Глобал ДОО

Индустрија: Графичка

Регион: Цела Македонија

Оглас: DDJ Global Ltd. is an international...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАЛ ТРАНС МАН

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Реномирана компанија за дистрибуциј...

Архитект

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен работник

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Plivacki klub Beta s...

Индустрија: Спорт

Регион: Скопски

Оглас: Се бара административен работник во...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dora English

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Barame profesori po angliski jazik ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...