ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Послужувач лакеј додавач

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: ВОДОИНСТАЛАТЕР САЛИ ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOIL
Работно место: Послужувач лакеј додавач
Компанија: ВОДОИНСТАЛАТЕР САЛИ ДООЕЛ с. Речане Гостивар
Индустрија: Разни области
Реон: Гостивар
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 11550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078489040
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

„Kрин производство“ вработува! Отворени се 17 (седумнаесет) работни места

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

ЈАВЕН КОНКУРС за избор на надворешни соработници - оценувачи

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Владата на Република Македонија објавува оглас за вработување

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во „Македонски шуми“! Отворени се над 170 (сто и седумдесет) работни места низ цела Македонија

1 favorite Објавен: 23-04-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во Sample Solutions

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во Техномаркет

1 favorite Објавен: 23-04-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Занаетчија Златара А...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

monteri i prodavaci

4 favorite Објавен: 30-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: мултимедианетворк

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гостивар

Оглас: заинтересираните ЦВ-ата да ги до...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Оператор

1 favorite Објавен: 19-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гетро

Индустрија: Трговија

Регион: Гостиварски

Оглас: „Гетро“-Гостивар има потреба од ра...

Работник за едноставни работи во монтажа

1 favorite Објавен: 18-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏЕВО Џеваир Ш. Гости...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...