ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 12-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бима Логистика

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...

Супервизор на магацин за готов производ

1 favorite Објавен: 12-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бима Логистика

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...