ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Oператори во производство, Customer Service оператори

37favoriteОбјавен на: 11-01-2017  |  Компанија: Hi-Tech Corporation  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TNMJOI
Работно место: Oператори во производство, Customer Service оператори
Компанија: Hi-Tech Corporation
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Зелениково
Отворен од: 11-01-2017
Отворен до: 28-02-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

 

 

Хај-Теч Корпорација заради проширување на своите капацитети, има потреба од оператори во производство, Customer Service оператори и електроинженери за работа во КАМ Станица.

Потребно е познавање на англиски јазик.

Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат на следнава контакт адреса: contact@hitech.com.mk

Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе бидат селектирани.

Веб страна: http://www.hitech.com.mk/
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: contact@hitech.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електромонтер на лифтови

0 favorite Објавен: 20-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сервис ре...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Сервисер за компјутерска опрема и софтвер

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИЕМ ТЕХНИКА

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кочани

Оглас: Се бара работник за монтажа на к...

Проект менаџер

0 favorite Објавен: 21-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НИК Системи

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Бараме Проект Менаџер за изработка ...

диспечерка

10 favorite Објавен: 19-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LIONS-STR

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Диспечер во патен сообраќај (САД). ...

Електромеханичар за мерни инструменти и оклопници специјализиран

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Сервисер

0 favorite Објавен: 23-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГИЗА КО.Електроника

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара сервисер/монтажер на радиок...

Останати огласи во ист регион

Регионален менаџер

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАНДПРОМ-ЗУР ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Зелениково

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАНДПРОМ-ЗУР ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Зелениково

Оглас: ...

Администратор за обработка на податоци

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАНДПРОМ-ЗУР ДООЕЛ ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Зелениково

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Mid Level PHP Developer

10 favorite Објавен: 14-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Hi-Tech Corporation

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата HiTech Corporation и...