Детали за огласот

  • Јула ЈосимовскаСкопје
  • Плата По договор
  • Вид на вработувањеНеопределено
  • Број на работни места1 работно место
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб страна
  • Код на огласотTGOJLGJ

(НЕАКТИВЕН) - MEDICINSKA SESTRA SO SSS I POLOZEN STR. ISPIT

Детали за огласот

 

Се бара медицинска сестра за работа на неопределено време во педијатриска ординација со локација во Центар(ЗД Железничар), со или без работно искуство. Работно време од понеделник до петок од 08.00-16.00 часот.

Останати огласи од ист регион