Детали за огласот

  • WD CompanyМакедонија
  • Плата 30000-40000
  • Вид на вработувањеОпределено
  • Број на работни места1
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб страна
  • Код на огласотTGOJKNI

(НЕАКТИВЕН) - ШОФЕР-ДОСТАВУВАЧ НА ПРАТКИ

Детали за огласот

Fit product бара доставувач на пратки на терен со сопствено возило за цела Македонија

Ние бараме : Професионалност, организациони способности, поседување на комуникациски и перговарачки способности

Не е задолжително работно искуство

Стимулативен начин на заработка од 30 000 па нагоре и професионална обука

 Вашите cv со назнака за ДОСТАВУВАЧ НА ПРАТКИ испратете ги на wdcompany5@gmail.com

Останати огласи од ист регион
Останати огласи од иста компанија