ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

1 (еден) градежен инженер без искуство или апсолвент на Градежен Факултет.

3favoriteОбјавен на: 25-05-2020  |  Компанија: Регнум Инженеринг Ск...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGHKH
Работно место: 1 (еден) градежен инженер без искуство или апсолвент на Градежен Факултет.
Компанија: Регнум Инженеринг Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 25-05-2020
Отворен до: 05-06-2020
Плата: 19.000 - 24.000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

- Апсолвент на градежен факултет / или дипломиран градежен инженер

- Возачка дозвола Б категорија

Детали за огласот:

- Инженер за работа на проекти од нискоградба (изградба и реконструкција на улици, изградба на пешачки патеки ...) на територија на град Скопје

Веб страна: www.regnum.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Ракувач на градежна машина

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Регнум Инженеринг Ск...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Регнум Инженеринг при изведување...

Градежен инженер

2 favorite Објавен: 18-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТехноБилд ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кочански

Оглас: Градежната фирма ТЕХНОБИЛД ДОО има ...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата Doors Impeks има потреба...

Архитект

2 favorite Објавен: 01-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОТ Архитекти

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Дот Архитекти има потреба од: Архи...

Општи работници

14 favorite Објавен: 19-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Биси Дооел

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ТД БИСИ ДООЕЛ Скопје има потреба...

Молер

2 favorite Објавен: 15-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАК-ДИЗАЈН

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: .МАК-ДИЗАЈН ДООЕЛ - СКОПЈЕ ДРУШТВО...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Галениум Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Галениум Фарм аптеки во Тинекс ...

Social Media/Marketing Assistant

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: Social Media/Marketin...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ветеринарен Центар Д...

Индустрија: Ветерина

Регион: Скопски

Оглас: ВРАБОТУВАМЕ https://www.facebook.c...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИО ЕНЕРГО ЦЕНТАР

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Bio Energo Centar bara vredni, sigu...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language Repr...

Бравар

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: инокс и-метал дизајн

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СЕ БАРА БРАВАР ЗАВАРУВАЧ НА НЕОПРЕ...

Останати огласи од иста компанија

Возач на Кипер

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Регнум Инженеринг Ск...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Регнум Инженеринг при изведување...

Ракувач на градежна машина

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Регнум Инженеринг Ск...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Регнум Инженеринг при изведување...