ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Возач – дистрибутер

0favoriteОбјавен на: 23-05-2020  |  Компанија: А-Цони Александар ДО...  |  Индустрија: Производство


Статус: Активен
Код на огласот: TGOGHIO
Работно место: Возач – дистрибутер
Компанија: А-Цони Александар ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Производство
Реон: Скопје
Отворен од: 23-05-2020
Отворен до: 13-06-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Минимум средна стручна подготовка. Задолзителна Б возачка категорија.Минимум 3 години работно искуство иста или слична позиција .Работа со компјутери и познавање на англиски јазик

 

Детали за огласот:

Минимум средна стручна подготовка. Задолзителна Б возачка категорија.Минимум 3 години работно искуство иста или слична позиција .Работа со компјутери и познавање на англиски јазик

Веб страна: www.aconi.com.mk
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: a.coni@t.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електро инженер

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УВЦ МАКС ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство, т...

Монтер на плочест мебел

1 favorite Објавен: 21-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Технокооп

Индустрија: Производство на мебе...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Чувар

0 favorite Објавен: 12-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фурна СИЛБО, Горно Лисиче 195, Скоп...

Магационер

2 favorite Објавен: 22-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Технокооп

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Одговорности и задачи: • Прием ...

Администратор за планирање на производство

1 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Почитувани, Компанија со странск...

Машинобравари

1 favorite Објавен: 08-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фурна СИЛБО, за потребите има отвор...

Останати огласи во ист регион

IT support specialist

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

Комерцијалист за терен

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се комерцијалисти за прода...

Возач

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Беровиќ Бетон

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Беровиќ Бетон има потреба о...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УВЦ МАКС ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство, т...

Водоинсталатер

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГТТУ ЈУ БАЈ 2 СКОПЈ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Квалификувани Водоинсталатери ...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Почитувани, Поради веќе зголемен...

Останати огласи од иста компанија

Возач

2 favorite Објавен: 24-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А-Цони Александар ДО...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Mинимум средна стручна спрема...

Административен асистент

4 favorite Објавен: 24-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А-Цони Александар ДО...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Квалификации и вештини: Работно ...

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

1 favorite Објавен: 23-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: А-Цони Александар ДО...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Изготвување на влезни и излезни ...