ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Овластен сметководител

4favoriteОбјавен на: 12-05-2020  |  Компанија: Ko Fin  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGFGI
Работно место: Овластен сметководител
Компанија: Ko Fin
Индустрија: Сметководство
Реон: Скопје
Отворен од: 13-05-2020
Отворен до: 29-05-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- Лиценца за овластен сметководител

- Работно искуство минимум 5 год. во сметководствено биро

- Работа на компјутер и работа со сметководствен програм.

- Комуникативност, желба за работа и предизвик за учење нови работи од сметководствената дејност. 

Детали за огласот:

Книговодствено биро од Скопје кое се наоѓа во ТЦ Олимпико во Тафталиџе, има потреба од овластен сметководител со искуство. Работното време е од понеделник до петок од 8:00 - 16:00

Испратете ни CV на следниот маил: kofin2000@yahoo.com 

Апликациите ќе бидат разгледани во најкраток можен рок.

Веб страна: /
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Технички асистент

6 favorite Објавен: 18-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гламур Сити Дооел

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје има потреба од лице...

Референт за фактурирање и кредит контрола

4 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

сметководител

15 favorite Објавен: 30-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Профекс Консалтинг П...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Профекс Косанлтинг Плус има потреба...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: РИВА СТ ДООЕЛ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро има отворена р...

Останати огласи во ист регион

IT support specialist

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Почитувани, Поради веќе зголемен...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Слободни 3 (три) работни места за ...

ПЗУ "ДР АЛЕКСАНДРА АСЕНОВА"

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: пзу др александра ас...

Индустрија: Стоматологија-Стомат...

Регион: Скопје-Аеродром

Оглас: КОНКУРС за пополнување на...

Графички работник - Машинец

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАНД ОФ ЛАБЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Работник на флексо машина ...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: РИВА СТ ДООЕЛ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро има отворена р...