ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Машински инженер по машинска обработка

5favoriteОбјавен на: 10-03-2020  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Производство


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFJIH
Работно место: Машински инженер по машинска обработка
Компанија: Друштво за производствопромет и услуги ЛАМИНАТИ КОМ ДОО Прилеп
Индустрија: Производство
Реон: Прилеп
Отворен од: 01-03-2020
Отворен до: 31-05-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

ОБРАЗОВАНИЕ: Дипломиран машински инженер

  - смер Производно Машинство се смета за         предност

 

- Оддлично познавање на работа со комјутери, MS Office

 

- Оддлично познавање и активно користење на Англиски јазик

- Втор странски јазик не е задолжителен, но е предност 

КВАЛИФИКАЦИИ: со или без работно искуство.

 

Овозможена е обука за кандидатите кои ќе бидат селектирани.

Детали за огласот:

Ламинати ком ДОО од Прилеп е  извозно оириентирана фирма е производител на композитни материјали и делови од композитни материјали.

Веб страна: www.laminati.com.mk
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: eva.g@laminati.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Заварувач

2 favorite Објавен: 10-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: М-СТЕЕЛ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Белгиска компанија со преставништво...

Управител со отпад

10 favorite Објавен: 14-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Human Resources

Индустрија: Производство

Регион: Кавадарци

Оглас: Меѓународна компанија за управув...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 27-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фејдом фурнитуре

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО СКОПЈЕ, има ...

мајстор-столар

0 favorite Објавен: 09-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Фирма за производство на мебел о...

Столар

1 favorite Објавен: 31-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Za proizvodstveniot pogon sto se na...

Продавач/ка во малопродажен објект

1 favorite Објавен: 28-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемениот обем на работа Ф...

Останати огласи во ист регион

Електро инженер

0 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Метроликс ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма има потреба од: 1. Eлектроин...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

6 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Албедо инженеринг и ...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара дипл.машински инженер со...