ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач

28favoriteОбјавен на: 10-02-2020  |  Компанија: bonioptik  |  Индустрија: Оптика


Статус: Активен
Код на огласот: TGNOKNG
Работно место: Продавач
Компанија: bonioptik
Индустрија: Оптика
Реон: Битола
Отворен од: 10-02-2020
Отворен до: 20-02-2020
Плата: по договор
Број на работни места: продавач
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

основно познавање на компјутери 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: bonioptik@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

PHP Developer

3 favorite Објавен: 12-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Потребно Образование, Вештини и Спо...

Графички дизајнер

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цилиндо

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: At Cylindo we’re bringing 3D produc...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кснт2013

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: С&Ф КОМПАНИ ВРАБОТУВА 10 СОРАБОТНИЦ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: магнет плус

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: DOOEL Magnet plus ima potreba od vr...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 13-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дооел Фритата Битола

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Picerija Verona od Bitola ima potre...

Административен работник

3 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Администр...