ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хигиеничари/ки

16favoriteОбјавен на: 30-01-2020  |  Компанија: Биси Дооел  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Активен - Премиум оглас
Код на огласот: TGNOHLN
Работно место: Хигиеничари/ки
Компанија: Биси Дооел
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 30-01-2020
Отворен до: 29-02-2020
Плата: по договор
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

ТД БИСИ ДООЕЛ има потреба од Хигиеничари/ки за чистење на новоизградени станови. 

За повеќе информации Ве молиме јавете се на тел 070478903.

 

Веб страна:
Контакт телефон: 070478903
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Градежен работник

0 favorite Објавен: 08-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: компанија од Скопје има потреба од ...

Градежен работник

1 favorite Објавен: 07-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГ Бетон АД Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Врз основа на член 22 став 1 точка ...

Монтер

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пасент дооел Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има п...

Архитект

2 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: UniCAD

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кумановски

Оглас: Поради зголемен обем на работа имам...

Архитект / Градежен техничар - со познавање на програми за ентериер и екстериер

0 favorite Објавен: 11-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СМП Инженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Ги охрабруваме сите кандидати ко...

Админитратор

3 favorite Објавен: 03-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Цвет_Компани Дооел С...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Цвет-Компани Дооел , компан...

Останати огласи во ист регион

Functional Support Analyst

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Угостителски работници

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пробетинг

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Хиподром

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Референт за фактурирање и кредит контрола

1 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Job title : Accounts Payable Admini...

PHP Developer(s)

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПХП АППС ДООЕЛ

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: PHP APPS - ПХП АППС ДООЕЛ е во п...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Ченто

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...