ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Асистент на проект

0favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: Друштво за консалтин...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKNI
Работно место: Асистент на проект
Компанија: Друштво за консалтинг ЛАНСКИ ГАНЗГЕР ПАРТНЕР МАКЕДОНИЈА ДОО Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Карпош
Отворен од: 04-12-2019
Отворен до: 07-12-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

хаузмајстор

2 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Управител Плус – Центар за...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: гифт шоп

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Se bara prodavacka vo gift sop buti...

Rabota Od Doma

3 favorite Објавен: 10-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас:   Potrebno e samo da...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Неделкоски Козметикс

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара администраторка за работа в...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 13-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NET ELEKTRONIKS

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Семејство во Бардовци бара жена за ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 13-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фотокопир - Книжара ЛИБРОС -копи им...

Останати огласи во ист регион

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ангел Вес

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Центарот за странски јазици Ангел В...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦСИ КОНСАЛТИНГ СЕРВИ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: OВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ - Отворен...

осигурителен брокер

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопје

Оглас: Продажба на полиси за задолжително...

Дефектолог во воспитно-образовна установа

0 favorite Објавен: 13-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПСУМаксимилијан

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопје

Оглас: ПСУ Максимилијан има потреба од ...

Физио-терапевт

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центар за борба со б...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Ординација вработува физиотерапевти...

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Дистрибутер низ цела дрзава...