ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Куќна помошничка

7favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: Приватно лице  |  Индустрија: Хигиена и одржување


Статус: Активен
Код на огласот: TGNLKHL
Работно место: Куќна помошничка
Компанија: Приватно лице
Индустрија: Хигиена и одржување
Реон: Скопје
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 10-12-2019
Плата: 300 евра нето
Број на работни места: две (2)
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Претходно искуство во слична работна средина. Сопствен превоз. 

Детали за огласот:

Се бара куќна помошничка за одржување на семејна куќа во Бардовци. Важно – не е достапен градски превоз. Личноста ќе мора да доаѓа со сопствено возило. Пожелно е претходно искуство во слична работна средина. Плата – 300 еур нет. Работно време: 8 часа на ден, 40 часа во неделата.

Работните задачи вклучуваат: Чистење и одржување на просторот, местење на кревети/менување постелнини. Периодично чистење на врати и прозори. Метење со правосмукалка и чистење од прашина. Готвење. Перење и пеглање, итн.

Веб страна:
Контакт телефон: 076731465
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Административен работник

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Самад АС

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Визбегово бара администрат...

Web Content Writer

1 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: Web Content Writer &n...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ДПП Диме Доо Скопје (МЕЛНИЦА ФУРНА ...

сметководител

1 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Специјалист за техничка поддршка

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНПЛЕЕР ХУБ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Keemotion is a market-leader in aut...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language...

Останати огласи од иста компанија

Личен асистент

34 favorite Објавен: 10-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватно лице

Индустрија: нема информација

Регион: Битола

Оглас: Личен асистент...

Лектор

1 favorite Објавен: 02-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватно лице

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Овластен лектор по македонски ја...