ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

2favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Друштво за сметковод...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKFI
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за сметководствокниговодствотрговија и услуги ХРИСО-СМЕТКОВОДСТВО ДООЕЛ увоз-извоз Битола
Индустрија: Сметководство
Реон: Битола
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Смедководител

27 favorite Објавен: 07-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АКАУНТ СИСТЕМ СЕРВИС...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струга

Оглас: нема информација...

сметководител

0 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Штип

Оглас: ...

сметководител

6 favorite Објавен: 10-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Велес

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугитрг...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Референт за фактурирање и кредит контрола

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рудници и Железарниц...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: РЖ УСЛУГИ АД Скопје ги смета свои...

Останати огласи во ист регион

нова ординација за општа мед

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Битола

Оглас: се бара партнер за опш мед. во б...

Civil Engineer - Statistician

2 favorite Објавен: 12-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: iSource is seeking a talented Ci...

Електроинженер за осветлување

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие К...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

Медицинска сестра

6 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија од Битола

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Фирма од Битола, објавува оглас за ...

Еко хигиеничар

4 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за геодетски...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...