ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Организатор на конференции

1 favorite Објавен: 17-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги КО...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен работник - Охрид

9 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИФФОМ

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Охрид

Оглас: Интернационални Фолклорни Фестив...