ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист

0favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Друштво за услуги МО...  |  Индустрија: Економија


Статус: Активен
Код на огласот: TGNLJOF
Работно место: Економист
Компанија: Друштво за услуги МОНЕТА ФИНАНЦИАЛ СЕРВИЦЕС ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Економија
Реон: Центар
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 01-02-2020
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 076413750
Контакт емаил: moneta@moneta.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Економист

4 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЛБ Банка

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист

3 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Централна кооператив...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 27-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Центар за обука и ед...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист за платен промет

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Електроинженер-проектант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМФОНИ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Менаџмент

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ БМ-МЕДИКА скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Карпош

Оглас: ...