ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Диспечер во патен сообраќај

1favoriteОбјавен на: 18-11-2019  |  Компанија: ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ Ско...  |  Индустрија: Сообраќај


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKGMF
Работно место: Диспечер во патен сообраќај
Компанија: ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Сообраќај
Реон: Аеродром
Отворен од: 19-11-2019
Отворен до: 22-11-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Vozac na tovarno vozilo

2 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: LD TRANSPORT KOM

Индустрија: Сообраќај

Регион: Велес

Оглас: ЛД ТРАНСПОРТ КОМ , Велес има по...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОТ Архитекти

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Дот Архитекти има потреба од Жена з...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БРУКЛИНСКИ ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Бистро Бруклински има потреба од ку...

Наставен и ненаставен кадар

1 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ МАКСИМИЛИЈАН

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Заради зголемување на обемот на раб...

Општи работници - градежништво

1 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: сара4 доо

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Сара4.ДОО има потреба од градежн...

Aвтомеханичар

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Сервисни услуги (автомеханичарки,...

DISTRIBUTION DEVELOPMENT EXECUTIVE

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GRAFIKA PLUS

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа ГРАФ...