ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Личен асистент

35favoriteОбјавен на: 10-11-2019  |  Компанија: Приватно лице  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJJLO
Работно место: Личен асистент
Компанија: Приватно лице
Индустрија: нема информација
Реон: Битола
Отворен од: 10-11-2019
Отворен до: 02-02-2020
Плата: По договаряне
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Не е задължителна

Детали за огласот:

Личен асистент

Веб страна:
Контакт телефон: 071248199
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Инструктор за возење

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Автошкола СТАРТ ЦБА ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Самостоен стручен соработник

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа МЕЃУО...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЛАВ МАТ ТРАНС ДООЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Демир Капија

Оглас: ...

Продавач-консултант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Оглас за пракса во Акселтра

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Советник

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општина Битола

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Еко хигиеничар

4 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за геодетски...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Соработник

5 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АПЕЛАЦИОНЕН СУД БИТО...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Електроинженер за осветлување

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие К...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

Соработник

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општина Битола

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Лектор

1 favorite Објавен: 02-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватно лице

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Овластен лектор по македонски ја...