ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Higienicarka

7favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: СЕРВИС ЗА ХИГИЕНА ПЕ...  |  Индустрија: Хигиена и одржување


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJHOK
Работно место: Higienicarka
Компанија: СЕРВИС ЗА ХИГИЕНА ПЕДАНТ ДООЕЛ Битола
Индустрија: Хигиена и одржување
Реон: Битола
Отворен од: 08-11-2019
Отворен до: 15-11-2019
Плата: 13000 den
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Одржување на хигиена во влезови од згради

Веб страна:
Контакт телефон: 075 498 491
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Медицински преставник

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бифарм

Индустрија: Фармација

Регион: Битолски

Оглас: Фармацевтската компанија БИФАРМ ДОО...

C/C++ Developer

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАДИЕБОТ ЕУ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Position Overview: Tradiebot I...

Соработник

2 favorite Објавен: 12-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО

Индустрија: Металургија

Регион: Битолски

Оглас: Eri Corporation as one of the large...

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битола

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Битола

Оглас: ...

Стручен Соработник-Медицински Претставник

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Фармација

Регион: Битола

Оглас: Фармацевтската компанија БИФАРМ ...