ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Slatkar dekorater

1favoriteОбјавен на: 07-11-2019  |  Компанија: CAKE BOUTIQUE  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJGLG
Работно место: Slatkar dekorater
Компанија: CAKE BOUTIQUE
Индустрија: Прехранбена
Реон: Скопје
Отворен од: 07-11-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: Slatkar dekorater
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Се бара декоратер за торти.

Можни кандидати: лица со дарба за сликање и вајање или лица со завршено уметничко школо.

Детали за огласот:

Се бара декоратер за торти.

Можни кандидати: лица со дарба за сликање и вајање или лица со завршено уметничко школо.

Веб страна:
Контакт телефон: 071250822
Контакт емаил: stefanovskiangel@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Бурекџија

2 favorite Објавен: 25-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пекара Ваташа

Индустрија: Прехранбена

Регион: Цела Македонија

Оглас: Пекара Ватасша има хитно потреба од...

Работник во Производство

1 favorite Објавен: 07-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Калцона Дооел од Скопје има потр...

Дистрибутер

4 favorite Објавен: 09-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибу...

Слаткар

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кејк бутик

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бара декоратер за торти. Можн...

Пекар

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Уни Лукс

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Уни - Лукс има потреба од пекари и ...

Слаткар

0 favorite Објавен: 04-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Perfeto Luks DOOEL S...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Слаткарница Перфето, компанија со д...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро Унион ДОО Ско...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Трговското друштво ЦЕНТРО УНИОН Д...

Магационер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од 2 машки лица за ра...

Проектант

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер - Инженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потреба...

IT Specialist

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: IT Специјалист  ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Transport and Customs Administrator

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Деламоде Македонија ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Ние се водиме од идејата дека успех...

Останати огласи од иста компанија

Slatkar dekorater

0 favorite Објавен: 07-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: CAKE BOUTIQUE

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Се бара декоратер за торти. ...