ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Sobarka \ Higienicharka

0favoriteОбјавен на: 07-11-2019  |  Компанија: Hotel Mizo  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJGLF
Работно место: Sobarka \ Higienicharka
Компанија: Hotel Mizo
Индустрија: Угостителство
Реон: Охрид
Отворен од: 07-11-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-so ili bez rabotno iskustvo

-timska rabota

-istrajnost

-upornost

-prilagodlivost

Детали за огласот:

Sobarka

Веб страна: www.hotelmizo.com.mk
Контакт телефон: 070501571
Контакт емаил: info@hotelmizo.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

SALATARKA

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mizo

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: SALATARKA...

Келнер

1 favorite Објавен: 10-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БАЈ ПАС ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Лице за послужување пијалоци

6 favorite Објавен: 06-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tuparov Kompani dooe...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струмички

Оглас: Se bara momce ili devoja za rabota ...

Персонал за работа

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ms Street Food

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: M's Street food има потреба од п...

Келнер

0 favorite Објавен: 10-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БАЈ ПАС ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Шанкер

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

сметководител

2 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БИЛАНС АРТ ДООЕЛ Охр...

Индустрија: Сметководство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П. Марлборо

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Се бара персонал за работа во марке...

Кредитен Консултант - Охрид

3 favorite Објавен: 08-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Охрид

Оглас:     &nbs...

Општ работник

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно трговско др...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

SALATARKA

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mizo

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: SALATARKA...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 12-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mizo Ohrid

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: САЛАТЕРКА...

Останати огласи од иста компанија

Recepcioner

3 favorite Објавен: 07-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mizo

Индустрија: Ugostitelstvo

Регион: Охрид

Оглас: Recepcioner...

SALATARKA

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mizo

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: SALATARKA...