ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Архитект-дизајнер

1favoriteОбјавен на: 07-11-2019  |  Компанија: СМП Инженеринг  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJGKO
Работно место: Архитект-дизајнер
Компанија: СМП Инженеринг
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 07-11-2019
Отворен до: 17-11-2019
Плата: по договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Познавање на англиски јазик, комуникативност, креативност, одговорност. Од програми потребно е целосно или делумно познавање на:Autocad, Sketchup, V-ray, Lumion, Adobe Illustrator, Indesign

Детали за огласот:

Потребен е архитект со или без работно искуство. Заинтересираните кандидати да пратат CV на наведената емаил адреса.Селектираните кандидати ке бидат повикани на разговор.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: smp.engineering@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Градежен техничар за нискоградба

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Кранист

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИРРЕНА СЦАВИ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Ракувач на кран марка Locatelli ...

Архитект

2 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СМП Инженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Потребен е архитект дизајнер, со ил...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Штип

Оглас: ...

Главен сметководител

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Систем-оператор

1 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Самостоен референт за набавка

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Архитект

2 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СМП Инженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Потребен е архитект дизајнер, со ил...