ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Електро / Машински техничари

0favoriteОбјавен на: 06-11-2019  |  Компанија: ЦЗЛ - Центар за лифт...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJGGK
Работно место: Електро / Машински техничари
Компанија: ЦЗЛ - Центар за лифтови д.о.о.е.л. Скопје
Индустрија: Машинство
Реон: Скопје
Отворен од: 06-11-2019
Отворен до: 29-11-2019
Плата: По договор во зависност од квалификации
Број на работни места: 3
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Сервис и монтажа на лифтови

Детали за огласот:

Со и без работно искуство

Веб страна:
Контакт телефон: 077651651
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Бравар

0 favorite Објавен: 02-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: elektrojug doo

Индустрија: Машинство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Fabrici za proizvodnju metalnih pro...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Штип

Оглас: ...

BRAVAR ZAVARIVAC

0 favorite Објавен: 01-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: elektrojug doo

Индустрија: Машинство

Регион: Црна Гора

Оглас: FABRICI ZA PROIZVODNJU METALNIH ...

Машинобравари

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: elektrojug doo

Индустрија: Машинство

Регион: Цела Македонија

Оглас: HITNO POTREBNI: 1. BRAVAR-ZAVARI...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 25-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Markovski Kompani

Индустрија: Машинство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Марковски компани има потреба од 2(...

Сервисер

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАК-ОПРЕМА

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Firmata MAK-OPREMA Skopje, bara ele...

Останати огласи во ист регион

Кафе-кувар

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро Унион ДОО Ско...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Трговското друштво ЦЕНТРО УНИОН Д...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Правник

3 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА А...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Barame devojki za rabota vo Fotokop...

Магационер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...