ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Технички раководител

0favoriteОбјавен на: 05-11-2019  |  Компанија: АМСМ  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Активен
Код на огласот: TGNIONM
Работно место: Технички раководител
Компанија: АМСМ
Индустрија: Автомобилска
Реон: Скопје
Отворен од: 05-11-2019
Отворен до: 15-11-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: Машински инженер, смер моторни возила Напредно познавање на MS Office Напредно познавање на Англиски јазик Најмалку 2 години работно искуство на оперативни задачи од делокругот на работата
Детали за огласот: Развој на системски технички апликации Техничка обука на возачите-механичари според годишен план Техничка обука на агенти во контакт центар според годишен план Следење и вреднување на техничките знаења на возачите-механичари Следење и вреднување на техничките знаења на агентите во контакт центар Креирање и располагање со дата база на технички податоци важни за помош на пат
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: vrabotuvanje@amsm.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз тр...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Возач на автобус

2 favorite Објавен: 19-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Тетово

Оглас: ...

Комерцијалист/ka

1 favorite Објавен: 27-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: EVROPA GUMI doo -Sko...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Се бара комерцијалист за продажб...

Возач на автобус

11 favorite Објавен: 23-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сообраќај...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: ...

Електро техничар

3 favorite Објавен: 01-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охридски, Струшки

Оглас: ПРОФЕСИОНАЛНИ ЗНАЕЊА И СПОСОБНОСТИ ...

Комерцијалист, магационер

0 favorite Објавен: 30-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: feli as dooel

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: фирма фели ас скопје за авто делови...

Останати огласи во ист регион

Директор

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Самостоен стручен соработник

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво Т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Курир

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: М-ДОСТАВА ДООЕЛ

Индустрија: Пошта

Регион: Скопје

Оглас: М-ДОСТАВА има потреба од курир з...

Општ работник

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Рачен пакувач

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Возач механичар база Скопје

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Помош на пат, Шлепување и Сервисни...