ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Оператор во мониторинг центар (м/ж)

0favoriteОбјавен на: 09-10-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGNGLKO
Работно место: Оператор во мониторинг центар (м/ж)
Компанија: нема информација
Индустрија: нема информација
Реон: Скопје
Отворен од: 10-10-2019
Отворен до: 10-11-2019
Плата: почетна плата 18.000 денари
Број на работни места: 5
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Предност имаат кандидати со: 

●Лиценца за приватно приватно обезбедување 

●Познавање на англиски јазик 

●Претходно работно искуство во кол / мониторинг центар 

●Работа со флит менаџмент 

Детали за огласот:

Македонска компанија со над 1000 вработени со седиште во Скопје, поради

проширување на својот тим, има потреба од:

 

 

Оператор во мониторинг центар (м/ж)

 

 

Имаме потреба од 5 работници за работа во мониторинг центар, на работно место

оператор за поддршка и контрола.

 

Кандидатите треба да имаат добро познавање за работа со PC-Office, Internet и да

поседуваат комуникациски вештини, подготвени за тимска работа и работа во динамична

атмосфера.

 

 

Предност имаат кандидати со:

●Лиценца за приватно приватно обезбедување

●Познавање на англиски јазик

●Претходно работно искуство во кол / мониторинг центар

●Работа со флит менаџмент

 

 

Ние нудиме:

●Редовни месечни примања (почетна плата 18.000 денари)

●Пријатно работно окружување

 

 

Вашата биографија со задолжително наведување на работна позиција за која се

пријавувате, телефонски контакт и адреса на електронска пошта, можете да ги доставите:

по електронска пошта на: goran.kiprijanovski@yahoo.com најдоцна до 20.10.2019

 

Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на избор и кои ги исполнуваат

бараните услови, ќе бидат повикани на разговор.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: goran.kiprijanovski@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Референт

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Заварувач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКСТИЛ Акционерско ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Материјален книговодител

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Магационер

1 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Директор за дистрибуција

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за дистрибуц...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

1 favorite Објавен: 22-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Интермед - Арт

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Интермед Арт има потреба од ...

менаџер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Касиер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КУК МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Се бараат 5 (пет) маркетинг асистенти. Локација - Скопје и Лондон

0 favorite Објавен: 03-10-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

(GIZ) GmbH вработува Advisor 2 позиции

1 favorite Објавен: 10-10-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

АД „Пошта на Северна Македонија“ вработува. Отворени се 80 работни места

2 favorite Објавен: 01-10-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Министерство за земјоделство, шумарство и водостопанство

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Bebisiteri vo Anglija

0 favorite Објавен: 14-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Македонија (источен ...

Оглас: RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DE...

магационер,котлар,производство

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Вработување

Регион: Скопје

Оглас: магационери за утовар и истовар,...