ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економски техничар

4favoriteОбјавен на: 09-10-2019  |  Компанија: Прехранбена индустри...  |  Индустрија: Економија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGLKN
Работно место: Економски техничар
Компанија: Прехранбена индустрија ВИТАМИНКА АД Прилеп
Индустрија: Економија
Реон: Прилеп
Отворен од: 10-10-2019
Отворен до: 13-10-2019
Плата: 17050
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Економист за анализа и планирање

2 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМФЕНОЛ ТЕХНОЛОЏИ МА...

Индустрија: Економија

Регион: Кочани

Оглас: ...

Администратор за ризик и побарувања

0 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Волво Македонија

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: За канцеларијата на ВОЛВО МАКЕДОНИЈ...

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интернаци...

Индустрија: Економија

Регион: Кочани

Оглас: ...

Економски техничар

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПТИМУМ КРЕАТИВ СОЛУ...

Индустрија: Економија

Регион: Карпош

Оглас: ...

Account Assistant

Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Економист

0 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

9 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Albedo-inzenering i ...

Индустрија: Инженерство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара машински инженер за прое...

Едукатор

23 favorite Објавен: 25-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Edukativen centar Br...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: Интернационалната детска академија...

Помошник во кујна

3 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Заварувач

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Виш соработник

4 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗАТВОР ПРИЛЕП Прилеп

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба

8 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Прилепски

Оглас: Компанијата ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ од Скопј...