ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Архитект-проектант

0favoriteОбјавен на: 09-10-2019  |  Компанија: Друштво за градежниш...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGLJI
Работно место: Архитект-проектант
Компанија: Друштво за градежништво проектирање и услуги БАЛКАН ПРОИНГ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Центар
Отворен од: 10-10-2019
Отворен до: 13-10-2019
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Електро техничар

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лукфор Системс Дооел...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Лукфор Системс ДООЕЛ Скопје...

Практикант

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GoldenArt

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ПРАКТИКАНТ-ПРАВНИК НА ОПРЕДЕЛЕНО ВР...

Геодетски техничар

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АСТРА ИНЖЕНЕРИНГ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Геодетски техничар ( или инженер) с...

Возач

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГ Бетон АД Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Управување на возило од соодветната...

Архитект / Градежен инженер

2 favorite Објавен: 20-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: akva planet

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Akva planet skopje ima potreba o...

Проектант

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерградба

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Дипломиран градежен инженер ...

Останати огласи во ист регион

Работник за едноставни работи на производствена линија

1 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКСТИЛ Акционерско ...

Индустрија: Производство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КУК МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Карпош

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КУК МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Директор за дистрибуција

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за дистрибуц...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

1 favorite Објавен: 22-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Интермед - Арт

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Интермед Арт има потреба од ...