ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0favoriteОбјавен на: 18-09-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMOMFJ
Работно место: КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА
Компанија: Друштво за производство трговија угостителство и услуги Д.Д.В. БИСЕРА ДОО експорт-импорт Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: нема информација
Отворен од: 18-09-2019
Отворен до: 18-10-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

РАБОТНО ИСКУСТВО

ПОЗИТИВЕН СТАВ

РАБОТА ПОД ПРИТИСОК

КОЛЕГИЈАЛНОСТ

Детали за огласот:

РЕСТОРАН БИСЕРА ИВ ИМА ПОТРЕБА ОД РАБОТЕН КАДАР НА ПОЗИЦИЈА КЕЛНЕР/КИ И ШАНКЕР/КИ СО РАБОТНО ИСКУСТВО.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Аристократ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Hotel Aristocrat & Fish Restaurant ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Over the top

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Нов угостителски комплекс има потре...

Персонал за во кујна

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DORUK DOO

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Анатолија во ТЦ Рамстор вр...

Помошник во кујна

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈВТ Промо компани

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гостилница „ Дневен Престој„ во Деб...

Шанкер

3 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Technical Support Engineer

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас:   Are you a resourceful Techni...

Вработување во Комисија за заштита на конкуренцијата

0 favorite Објавен: 10-10-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Монета на позиција Асистент во Секторот за Финансии

0 favorite Објавен: 10-10-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во BRKV. Се бара: Junior Accountant / Bookkeeper

0 favorite Објавен: 10-10-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Инеженер во продажба

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Profil Group

Индустрија: Енергетика

Регион: нема информација

Оглас: За потребите на својот клиент, P...

Вработување во Министерство за земјоделство, шумарство и водостопанство

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...