ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Prodavac/ka za vo market

12favoriteОбјавен на: 07-09-2019  |  Компанија: ЕЛИДА ДОО Куманово  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNMHM
Работно место: Prodavac/ka za vo market
Компанија: ЕЛИДА ДОО Куманово
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Куманово
Отворен од: 07-09-2019
Отворен до: 07-10-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 5
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Мотивација за работа и напредување 

Детали за огласот:

Елида Маркети има потреба од работници-продавачи и касиери со или без работно искуство, за работа во маркет во Куманово со претежно прехрамбени производи. Сите заинтересирани можат да пратат CV на dafi@elida.com.mk .

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за дистрибуц...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Гевгелиски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за дистрибуц...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Асистент за набавки

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈАСС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Продавач за производите на ЛЕОНИДАС...

Останати огласи во ист регион

Машинобравар

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фабрика за заварени ...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на комби

3 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Касиер/ка

3 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МА ГАМИНГ ДООЕЛ

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Кумановски

Оглас: Друштвото МА ГАМИНГ ДООЕЛ Скопје им...

Општи работници и возач

0 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хромак

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: ТД Хромак бара општи работници за р...

Шивач

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕАДОРА ДВА ДООЕЛ К...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Референт за внатрешна контрола на транспорт

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Куманово

Оглас: ...