ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Администратор

11favoriteОбјавен на: 05-09-2019  |  Компанија: Производнотрговско и...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNLFM
Работно место: Администратор
Компанија: Производнотрговско и услужно дрштво КАРАТ-М Љупчо ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Гази Баба
Отворен од: 06-09-2019
Отворен до: 04-01-2020
Плата: 14500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

3 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Customer Support Specialist fluent in French

5 favorite Објавен: 30-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: EBTS Pro Assist is an ambitious ser...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 05-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Barista Grup DOOEL

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство, трговија и...

Администратор

37 favorite Објавен: 25-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

4 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Административен работник

2 favorite Објавен: 28-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АА

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата АЛНАСЕР 2000 има потреб...

Останати огласи во ист регион

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемување на обемот на раб...

SALES SPECIALIST (B2C)

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Триглав Осигурување ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Триглав Осигурување АД, Скопје обја...

Мајстор

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROING MONT

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: ПРОИНГ МОНТ претпиријатие што се за...

Правник и Соработник за Човечки ресурси

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрол...

Менаџер за клучни клиенти

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНПЛЕЕР ХУБ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: As a Client Solutions Manager, you ...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аптека Биофит

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Аптека БИОФИТ ќе вработи на неопред...

Останати огласи од иста компанија

Столар

0 favorite Објавен: 28-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...