ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист за маркетинг

0favoriteОбјавен на: 13-08-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLIIH
Работно место: Економист за маркетинг
Компанија: Друштво за трговија и услуги ЕКОНИК МАРКЕТ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Центар
Отворен од: 14-08-2019
Отворен до: 17-08-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Касиер/ка

1 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Касиер/ка и Продавачи

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Струмица

Оглас:   Поради отварање на...

Практикант

1 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР МЕДИА ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Digital Marketing Intern...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Аеродром

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Анкетар

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција Рејтинг

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Одлично го познавате германскиот ја...

ТЕЛЕФОНКИ ОПЕРАТОРИ

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WD Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: КАНЦЕЛАРИСКА РАБОТА...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Insigma

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребна е медицинска сестра со зав...

DISTRIBUTION DEVELOPMENT EXECUTIVE

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GRAFIKA PLUS

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа ГРАФ...

Мајстор

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лукс

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Работно место: Мајстор за изработка...

Девелопер за Microsoft Dynamics NAV

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Анкетар

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција Рејтинг

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Одлично го познавате германскиот ја...

Маркетинг менаџер

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лекс-Електрик Дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Лекс Електрик е компанија со седишт...