ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Одржувач на машини за кафе и храна

5favoriteОбјавен на: 31-07-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMKGJI
Работно место: Одржувач на машини за кафе и храна
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги КАФЕ ВЕНДИНГ ГРУПА ДООЕЛ експорт импорт Скопје
Индустрија: Прехранбена
Реон: Битола
Отворен од: 31-07-2019
Отворен до: 30-08-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

- Возачка дозвола Б-категорија

- Потребно образование: CCC

- Лојалност - Тимски работник

- Одлично познавање на скопскиот регион

Работни задачи:

- Полнење на автоматите со кафе и продукти

- Пријавува дефекти до одговорното лице

- Отстранува дефекти на плочи и читачи во консултација со Секторот за сервис

– Доставува стока и фактури до клиенти

- Ги чита машините со апарат

- Одржува хигиена во апаратите

Заинтересираните кандидати можат да го достават своето CV на info@kafevending.com.mk

 

Детали за огласот:

Компанија со долгогодишно искуство во продажба и поставување на вендинг машини на повеќе локации во Скопје и пошироко го зголемува својот тим.

Потребни се одржувачи на автомати за кафе и храна во Битола

Веб страна: http://store.kafevending.com.mk/magento/index.php/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: АГРОМА дооел има потреба од КОМЕРЦИ...

Дистрибутер

14 favorite Објавен: 12-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибу...

Правник

9 favorite Објавен: 25-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: РИМЕС МС ГРОУП

Индустрија: Прехранбена

Регион: Прилепски

Оглас: Firmata ima potreba od vrabotuva...

Дистрибутер - Струмица

6 favorite Објавен: 11-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмица

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистри...

Пекар

1 favorite Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Уни Лукс

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Уни - Лукс има потреба од пекар. За...

Пакувач

2 favorite Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Уни Лукс

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Пекара Уни-Лукс има потреба од паку...

Останати огласи во ист регион

Продавач

8 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Марио Матео

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат продавачи за во кантина в...

менаџер за продажба

9 favorite Објавен: 28-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Осигурително брокерско друштво СН О...

Хигиеничар

10 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОО Педант

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Сервис за хигиена Педант - Битола ...

Admin/Finance assistant

9 favorite Објавен: 24-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Економија

Регион: Битолски

Оглас: ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ: • ВСС – Ек...

Административен работник - Битола

14 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: С.Н Сервице ДОО Бито...

Индустрија: Хигиена и одржување

Регион: Битола

Оглас: Вработуваме административен рабо...

Online store manager

9 favorite Објавен: 02-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Data Nest

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Битола

Оглас: A UK company with over 10 years&...