ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

19favoriteОбјавен на: 12-07-2019  |  Компанија: Друштво за промет тр...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIJLK
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за промет трговија и услуги БОНЖИТА ДООЕЛ Кочани
Индустрија: Разни области
Реон: Кочани
Отворен од: 13-07-2019
Отворен до: 02-08-2019
Плата: 12560
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставник по граѓанско образование

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско oсновно уч...

Индустрија: Разни области

Регион: Шуто Оризари

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Наставник по иновации и претприемништво

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско oсновно уч...

Индустрија: Разни области

Регион: Шуто Оризари

Оглас: ...

Самостоен референт за набавка

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЛБ Банка

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

14 favorite Објавен: 08-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец -поединец за...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

5 favorite Објавен: 25-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кочани

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Пазителка на деца

1 favorite Објавен: 09-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Електричар за одржување

3 favorite Објавен: 28-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РУЕН-ИНОКС АВТОМОБИЛ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кочани

Оглас: ...