ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Собарка/Хигеничарка

14favoriteОбјавен на: 27-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Хотелиерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMGOMK
Работно место: Собарка/Хигеничарка
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги КЕОПС ПЛУС ДООЕЛ увоз-извоз Битола
Индустрија: Хотелиерство
Реон: Битола
Отворен од: 27-06-2019
Отворен до: 27-07-2019
Плата: 13000
Број на работни места: Собарка/Хигиеничарка
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Собар/ka

1 favorite Објавен: 09-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

рецеционер

0 favorite Објавен: 17-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хотел Лагадин Дооел ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охрид

Оглас: ХОТЕЛ ЛАГАДИН *** ОХРИД ВРАБОТУВ...

Масер

0 favorite Објавен: 06-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СВАМ

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: За нашиот животен стил хотелската и...

Тренер

0 favorite Објавен: 06-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СВАМ

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Sea chefs Human Resources Services ...

Рецепционер(ка)

4 favorite Објавен: 01-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хотел Ројал Вју ОХРИ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охрид

Оглас: Бараме комуникативна, одговорна ...

Спа терапевт

0 favorite Објавен: 06-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: SWAM

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Работа во Данска во , 3 ѕвездичк...

Останати огласи во ист регион

Референт за продажба

21 favorite Објавен: 20-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GBT

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Реномирана компанија со долгогодишн...

Персонал за продажба

8 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агро Леска ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: За потребите на нашата малопродажна...

Дистрибутер

23 favorite Објавен: 15-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ Битола, е во потрага по висо...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 29-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Месара

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: 1.se bara prodavac-mesar 2.se bara...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Почитувани апликанти, Ери Корпор...

SALES MANAGER

5 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МК Адвертајзинг

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Mаркетинг и консалтинг агенцијата M...