ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Опслужувач на линија во производството на пијалаци

0favoriteОбјавен на: 17-06-2019  |  Компанија: ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ Ско...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMGFOL
Работно место: Опслужувач на линија во производството на пијалаци
Компанија: ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Производство
Реон: Аеродром
Отворен од: 18-06-2019
Отворен до: 21-06-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

работник за пвц столарија

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛОБАЛ АЛПЛАСТ ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство трговија ...

Координатор на обработка на материјали за мебел

1 favorite Објавен: 06-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГУГО доо

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: КООРДИНАТОР НА ОБРАБОТКА НА МАТЕ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Заварувач

0 favorite Објавен: 12-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ТЕМС ХОЛДИНГ ДООЕЛ има потр...

Хигиеничар

3 favorite Објавен: 11-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: Одржување на Хигиена во канцеларии ...

работник за пвц столарија

1 favorite Објавен: 09-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ГЛОБАЛ АЛПЛАСТ ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Друштвото за производство тргови...

Останати огласи во ист регион

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФОРФРЕНДС ДОО Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Кафе бар и бар за здрава храна к...

Специјализиран продавач на информатичка технологија

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Малтерџија

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Рецепционер(ка)

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Туризам

Регион: Скопје

Оглас: Организација и евидентирање на р...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...