ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер/ка, Пумпаши/ки, Рецепционерки

5favoriteОбјавен на: 18-04-2019  |  Компанија: Хотел Салида- Прилеп  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKNON
Работно место: Келнер/ка, Пумпаши/ки, Рецепционерки
Компанија: Хотел Салида- Прилеп
Индустрија: Угостителство
Реон: Прилеп
Отворен од: 18-04-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: /
Број на работни места: 4
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

Се бараат келнери/ки со работно искуство, пумпаши/ки и рецепционерки со и без работно искуство.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕЏИК ХАУС ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Угостителство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гранклуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гранклуб има потреба од персонал за...

Келнер/ка

2 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ангромаркетинг ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Ресторан Винарска визба Лозар Битол...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БРУКЛИНСКИ ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Бистро Бруклински има потреба од ку...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијаг...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

RABOTNIK VO PERALNA

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: SE BARA RABOTNIK ZA NA PERALNA...

Развивач на софтвер

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИКРОСАМ ДОО Прилеп

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Монтажер

2 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Прилепски

Оглас: МОНТАЖЕРИ MT-FIB/001 за нисконапон...

Автомеханичар

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Прилеп

Оглас: ...