ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

2favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: ГЛУК 31 ДООЕЛ увоз-и...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKMN
Работно место: Келнер
Компанија: ГЛУК 31 ДООЕЛ увоз-извоз Охрид
Индустрија: Угостителство
Реон: Охрид
Отворен од: 16-03-2019
Отворен до: 19-03-2019
Плата: 17000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БРУКЛИНСКИ ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Бистро Бруклински има потреба од: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Шанкер/ка

1 favorite Објавен: 11-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Џусико Компани

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Витамин бар Juicy&Co на фрекфентна ...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

келнери/ки - шанкери/ки

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЛИИВ БИСЕРА

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Ресторан Бисера Ив има потреба о...

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 13-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: rabota

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Се бара Шанкер за реномиран хотел. ...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Забарски асистент

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-Р ЛИЛЕ ТРПЕСКА...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охрид

Оглас: ...

Собар/ka

1 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Динамика Битол...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Hotel Milenium Palace Ohrid ima pot...

Општ работник

2 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РУСКИ-ТРАНС ДОО Охри...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Монтер за сувомонтажни елементи

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...