ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Управител

3favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKLG
Работно место: Управител
Компанија: Трговско друштво за производство трговија и услуги АСК ПАРТНЕР 2011 ДООЕЛ увоз-извоз Охрид
Индустрија: Разни области
Реон: Охрид
Отворен од: 16-03-2019
Отворен до: 19-03-2019
Плата: 17370
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Возач на товарно возило со приколка

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Референт

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Забарски асистент

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-Р ЛИЛЕ ТРПЕСКА...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охрид

Оглас: ...

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 13-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: rabota

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Се бара Шанкер за реномиран хотел. ...

Услужен работник

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вирус

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Интернет - Вирус Охрид има потреба ...

Општи работници во производство

2 favorite Објавен: 07-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Метална индустрија Б...

Индустрија: Металургија

Регион: Охрид

Оглас: Братство Инох има потреба од опш...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РУСКИ-ТРАНС ДОО Охри...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...