ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Bebitieri

1favoriteОбјавен на: 26-02-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Бебиситерство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLFNFF
Работно место: Bebitieri
Компанија: нема информација
Индустрија: Бебиситерство
Реон: Источна Македонија
Отворен од: 26-02-2019
Отворен до: 21-05-2019
Плата: 1200 evra
Број на работни места: 20
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

EU pasos, osnoven Angliski jazik

Детали за огласот:

RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DECA) BEBISITERI, SAMO SO BUGARSKI PASOS SO SMESTUVANJE I HRANA OD 18 DO 50 G ZA ZENSKI,PLATA OD 720-1200 EVRA MESECNO 150-250 funti nedelno  I MASKI OD 18 DO 28 GOD PLATA OD 500-600 EVRA MESECNO 100-150 FUNTI NEDELNO KAJ ANGL. FAMILII.SO SMEST.I ISHRANA KAJ FAMILII ZASTEDUVATE NA PRESKAPITE KIRII VO LONDON.. na TEL/VIBER +38975886878 EMAIL lozanmk@gmail.com i aleksmik01@hotmail.com, skype: mendakis

Веб страна:
Контакт телефон: 075886878
Контакт емаил: lozanmk@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Чување, нега, грижа за старо лице

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Бебиситерство

Регион: нема информација

Оглас: Се бара жена за чување на старо ...

Останати огласи во ист регион

Bebisiteri vo Anglija

0 favorite Објавен: 03-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Источна Македонија

Оглас: RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DE...

маркетинг промотер

1 favorite Објавен: 15-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дивајн

Индустрија: Маркетинг

Регион: Источна Македонија

Оглас: Маркетинг агенцијата ДИВАЈН &nda...

Промотер/ки

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дивајн

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Источна Македонија

Оглас: Маркетинг агенцијата ДИВАЈН – 2...

Останати огласи од иста компанија

B2B Market Researcher

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: We are a digital marketing company ...

Станете дел од тимот на Адвокатско друштво ПОЛЕНАК

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во Техномаркет Македонија

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во ПСД дооел. Се бара: Техничко лице и помошник администратор

0 favorite Објавен: 08-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Чување, нега, грижа за старо лице

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Бебиситерство

Регион: нема информација

Оглас: Се бара жена за чување на старо ...

Frontend Developer

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Отворена работна позиција: ·       ...