ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

0favoriteОбјавен на: 15-02-2019  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKONII
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за угостителствотрговија и производство ЛЕБЕД-АС ДООЕЛ увоз-извоз Ново Село
Индустрија: Сметководство
Реон: Ново село
Отворен од: 16-02-2019
Отворен до: 19-02-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Помошник Сметководител

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фабрика за произвоство на средства ...

Account Manager for International Clients

Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сарај Медикал

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ ОВЛАСТЕН СМ...

сметководител

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕРИФИКА СМТ ДООЕЛ С...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара само апсолвенти на сметково...

сметководител

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметковод...

Индустрија: Сметководство

Регион: Пробиштип

Оглас: ...

Секретар/ka

2 favorite Објавен: 02-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Секретарка со познавање на англиски...

сметководител

5 favorite Објавен: 02-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководител со познавање на финан...