ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

нема информација

1favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: Теди блоемен и арт  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOGMK
Работно место: нема информација
Компанија: Теди блоемен и арт
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: нема информација
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 28-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: продавач и аранжер
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Rabotno iskustvo ne e potrebno, no prednost e dokolku go ima.

Детали за огласот:

Potreben e kreativen i pozitiven personal za rabota vo cvekara.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за продажба

1 favorite Објавен: 17-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: Компанијата ИНТЕГРАЛ Дооел од Тетов...

Возач

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија Велкоски

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ВОЗАЧ ДИСТРИБУТЕР СО Ц КАТЕГОРИЈА ...

Magacioner -distributer и Продавачки

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Еуроалба дооел

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Еуроалба дооел од Скопје бара :...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНИЈА СООБРАЌАЈ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Помошник/чка

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пуре Лифе Косметикс ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Pure Life Cosmetics, фирма за увоз ...

Трговец

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Универзал ВМП

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавачка со работно искус...

Останати огласи во ист регион

INTERNET ZARABOTKA OD DOMA

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: inmoney

Индустрија: Медиуми

Регион: нема информација

Оглас:   registracija na sl...

Оглас за вработување во Управа за финансиска полиција. Отворени се 27 работни места

0 favorite Објавен: 05-07-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

МНТ објавува оглас за вработување на 20 (дваесет) лица

0 favorite Објавен: 02-07-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Градежен инженер за висока градба

1 favorite Објавен: 04-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ofis bilding menadzm...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: Градежен инженер со работмо иску...

Геодетски техничар

0 favorite Објавен: 04-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГЕОМАП-ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Геодезија

Регион: нема информација

Оглас: Геомап Инженеринг има потреба од...

Оглас за вработување во GIZ

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...