ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

0favoriteОбјавен на: 13-11-2018  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKFMFL
Работно место: Келнер
Компанија: Друштво за трговија и услуги ФАНМАРИ ДООЕЛ с.Дражево Ново Село
Индустрија: Угостителство
Реон: Ново село
Отворен од: 13-11-2018
Отворен до: 16-11-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

0 favorite Објавен: 14-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОКА КОМПАНИ ГРУП ДОО...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Аниматор

1 favorite Објавен: 16-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BARNET DOOEL Skopje

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Потреба од работник во Игротека - а...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 05-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Работа во кујна...

Келнер/ка

4 favorite Објавен: 06-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restoran Campari

Индустрија: Угостителство

Регион: Гостиварски

Оглас: Ресторан во Маврово бара келнери, к...

Шанкер

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги уг...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за хотелиерс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...