ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Архитект

0favoriteОбјавен на: 12-10-2018  |  Компанија: Друштво за инженерин...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJMKIJ
Работно место: Архитект
Компанија: Друштво за инженеринг и проектирање ДОТ АРХИТЕКТИ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 12-10-2018
Отворен до: 26-10-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

1.       Архитект (2 работни места)

Потребни квалификации:

-          ВСС, Архитектонски факултет

-          Работно искуство од минимум 3(три) години

-          Лиценца за проектирање

-          Одлично познавање на MS Office (Word, Excel, Power Point, Publisher),  AutoCAD, ArchiCAD, Artlantis,

 

Детали за огласот:

Лични карактеристики кои се бараат од сите кандидати:

∙          Вештина во организирање на ресурси и воспоставување на приоритети

∙          Тимска работа

∙          Одлични организациски и аналитички способности

∙          Флексибилност и ориентираност кон наоѓање на решенија

∙          Посветеност, лојалност и одговорност

∙          Подготвеност за работа во дадени рокови

Доколку ги исполнувате наведените услови, испратете CV на:info@dotmebel.com.mk  

(subject: оглас за работа архитект).

Веб страна: http://www.dotarhitekti.com.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Архитект

1 favorite Објавен: 10-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Општи работници - градежништво

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас:         &nbs...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 10-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Компанија од Скопје има потреба од ...

Градежен инженер-проектант

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ОРБИТА КОНСТРАКШАН

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Градежна фирма има потреба од гр...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 09-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Зрновци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Самостоен референт

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Р.М. УНИВЕРЗ.СВ.КИРИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ АЛФА ИНЖИНЕРИН...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАМАТ КОНСАЛТИНГ ДОО...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Помошник на генералниот директор на претпријатие

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозтур...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Црвен крст на Републ...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Општи работници - градежништво

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас:         &nbs...