ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Архитект

0favoriteОбјавен на: 12-10-2018  |  Компанија: Друштво за инженерин...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJMKIJ
Работно место: Архитект
Компанија: Друштво за инженеринг и проектирање ДОТ АРХИТЕКТИ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 11-10-2018
Отворен до: 25-10-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

1.       Архитект (2 работни места)

Потребни квалификации:

-          ВСС, Архитектонски факултет

-          Работно искуство од минимум 3(три) години

-          Лиценца за проектирање

-          Одлично познавање на MS Office (Word, Excel, Power Point, Publisher),  AutoCAD, ArchiCAD, Artlantis,

 

Детали за огласот:

Лични карактеристики кои се бараат од сите кандидати:

∙          Вештина во организирање на ресурси и воспоставување на приоритети

∙          Тимска работа

∙          Одлични организациски и аналитички способности

∙          Флексибилност и ориентираност кон наоѓање на решенија

∙          Посветеност, лојалност и одговорност

∙          Подготвеност за работа во дадени рокови

Доколку ги исполнувате наведените услови, испратете CV на:info@dotmebel.com.mk  

(subject: оглас за работа архитект).

Веб страна: http://www.dotarhitekti.com.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Монтер

2 favorite Објавен: 19-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Проспера ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кумановски

Оглас: Проспера има потреба од монтери и п...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 21-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Лозово

Оглас: ...

Инженер за архитектура

0 favorite Објавен: 22-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИТИ БИЛД ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

POTREBNI ARGON,CO2 VARIOCI,ZIDARI,ARMIRACI,KERAMICARI,TESARI

0 favorite Објавен: 22-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Aim Recruitment

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: Rad u Mađarskoj i NemačkojPrvih ...

Архитект

1 favorite Објавен: 22-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ofis bilding menadzm...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас:  АРХИТЕКТ (ЗА РАБОТА ВО САЛ...

Возач

1 favorite Објавен: 16-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...

Останати огласи во ист регион

Финансов книговодител

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за земјодели...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Виш соработник

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за иновации и т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Виш соработник

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за иновации и т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Советник

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за иновации и т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на комби

1 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...