ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

8favoriteОбјавен на: 21-09-2018  |  Компанија: Коалиција на младинс...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJKJNM
Работно место: Администратор
Компанија: Коалиција на младински организации СЕГА Прилеп
Индустрија: Администрација
Реон: Прилеп
Отворен од: 21-09-2018
Отворен до: 24-09-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

2 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АКАУНТИНГ ПОИНТ ДОО ...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Национална групација...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

3 favorite Објавен: 06-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Струмица

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Администратор

2 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕТАР ДВА ГРАДБА ДОО...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

1 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Ракувач со машини и уреди за обработка на руда и камен

0 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач - консултант

0 favorite Објавен: 03-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилепски

Оглас: Компанијата НЕФА МЕБЕЛ се занимав...

Магационер

5 favorite Објавен: 01-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Услуги

Регион: Прилепски

Оглас: Потребни квалификации: ССС средн...

Рецепционерка

3 favorite Објавен: 26-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара рецепционерка за работа ...

Маркетинг менаџер

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавен Адвертајзинг Д...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Прилепски

Оглас: Јавен Адвертајзинг Дооел од Битола ...