ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

маркетинг промотер

0favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: Оптика ОКУЛИСТА  |  Индустрија: Оптика


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJNGN
Работно место: маркетинг промотер
Компанија: Оптика ОКУЛИСТА
Индустрија: Оптика
Реон: Скопје
Отворен од: 14-09-2018
Отворен до: 27-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

ОПТИКА ОКУЛИСТА има потреба од

МАРКЕТИНГ ПРОМОТЕР

                                    

Потребни квалификации:

 

- Средна стручна подготовка или Висока стручна подготовка 

-предност ќе имаат лицата со завршено образованио од област маркетинг

-возраст над 30

-мин.5 години работно искуство

-мин. 3 години работно искуство  во маркетинг област

-умешност при техничка-компјутерска подготовка на маркетинг материјалите

-изразена комуникативност при теренска презентација

-поседување на возачка дозвола –Б категорија

 

 

Потребни вештини:

 

-работа под висок притисок

-јасно изразени комуникациски способности

-високо одговорна личност

-упорност

-темелност

-стабилност

 

 

Заинтересираните кандидати да испратат CV на info@vtcompany.com.mk ,

 и да назначат за кое место конкурираат. Доколку сметате дека не ги исполнувате наведените барања, Ве молиме да не го праќате Вашето CV.

 

 

 

 

 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Prodavac/ka vo optika

2 favorite Објавен: 14-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Inter Optik av

Индустрија: Оптика

Регион: Струга

Оглас: ОПТИКА Интер Оптик има потреба о...

Останати огласи во ист регион

Келнер

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Производство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Менаџер за производство и продажба

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Пекара СТАРА ФУРНА С...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Ракувач со дигалка

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АРЦЕЛОРМИТТАЛ СКОПЈЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...