ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

маркетинг промотер

0favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: Оптика ОКУЛИСТА  |  Индустрија: Оптика


Статус: Активен
Код на огласот: TGJJNGN
Работно место: маркетинг промотер
Компанија: Оптика ОКУЛИСТА
Индустрија: Оптика
Реон: Скопје
Отворен од: 14-09-2018
Отворен до: 27-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

ОПТИКА ОКУЛИСТА има потреба од

МАРКЕТИНГ ПРОМОТЕР

                                    

Потребни квалификации:

 

- Средна стручна подготовка или Висока стручна подготовка 

-предност ќе имаат лицата со завршено образованио од област маркетинг

-возраст над 30

-мин.5 години работно искуство

-мин. 3 години работно искуство  во маркетинг област

-умешност при техничка-компјутерска подготовка на маркетинг материјалите

-изразена комуникативност при теренска презентација

-поседување на возачка дозвола –Б категорија

 

 

Потребни вештини:

 

-работа под висок притисок

-јасно изразени комуникациски способности

-високо одговорна личност

-упорност

-темелност

-стабилност

 

 

Заинтересираните кандидати да испратат CV на info@vtcompany.com.mk ,

 и да назначат за кое место конкурираат. Доколку сметате дека не ги исполнувате наведените барања, Ве молиме да не го праќате Вашето CV.

 

 

 

 

 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@vtcompany.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

ОПТИЧАР за обработка на стакла

0 favorite Објавен: 14-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

маркетинг промотер

0 favorite Објавен: 13-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Оптика ОКУЛИСТА

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

маркетинг промотер

0 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Оптика ОКУЛИСТА

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Инструментален оптичар

0 favorite Објавен: 13-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

ОПТИЧАР за обработка на стакла

0 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

маркетинг промотер

0 favorite Објавен: 15-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Оптика ОКУЛИСТА

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Администратор на бази на податоци

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЈДЕ НА ОДМОР ДОО ув...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ДИЈАНА СЕФЕР...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Етнолог

1 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа ДЕТСК...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Одделенски наставник

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско Основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа ДЕТСК...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

маркетинг промотер

0 favorite Објавен: 15-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Оптика ОКУЛИСТА

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

маркетинг промотер

0 favorite Објавен: 13-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Оптика ОКУЛИСТА

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

маркетинг промотер

0 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Оптика ОКУЛИСТА

Индустрија: Оптика

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

маркетинг промотер

0 favorite Објавен: 18-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Оптика ОКУЛИСТА

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...