ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра

3favoriteОбјавен на: 11-07-2018  |  Компанија: ПЗУ Поликлиника Ружа  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIOHJH
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПЗУ Поликлиника Ружа
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 11-07-2018
Отворен до: 20-07-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Положен државен испит за медицинска сестра

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 023/101-130
Контакт емаил: dr.ruza@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU TT Medika

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Ординација по општа медицина во нас...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Велес

Оглас: ...

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 10-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU.Dr.Katerina Dame...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Пзу .Др.Катерина Дамевска има потре...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Agencija Horizont

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: За потребите на сво...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 12-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хориѕонт

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од куќни помошнички в...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ВИВА СТАР Кавада...

Индустрија: Медицина

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Лице за чување

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Frosina

Индустрија: Социјална

Регион: Скопски

Оглас: Барам жена за чување на деца во нас...

Економист за маркетинг

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Диспечер во патен сообраќај

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКО ВЕЛОСИПЕДИСТ ДОО...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Центар

Оглас: ...

дипломиран електро инженер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Уни-Медикал ПСТ

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Уни-Медикал ПСТ има потреба од в...

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЛОБОДЕН ПЕЧАТ ДОО С...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Карпош

Оглас: ...