ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Заварувач

0favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILJKJ
Работно место: Заварувач
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ЦВЕТКОВСКИ МЕТАЛ експорт-импорт ДООЕЛ Охрид
Индустрија: Разни области
Реон: Охрид
Отворен од: 14-06-2018
Отворен до: 19-06-2018
Плата: 17130
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: cvetkovski6@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Бравар

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Вулканизер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Внатрешна и надвореш...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈЕФУТА-ИНЖЕНЕРИНГ-Фу...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Ракувач со уреди за преработка на пластика

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНЈЕЦТИОН МОУЛДИНГ П...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач-Консултант Охрид

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: НЕФА МЕБЕЛ ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Трговија

Регион: Охрид

Оглас:   Компанијата НЕФА М...

Заварувач

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИЕТРИЦХ-БАУ ДОО Кос...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Дистрибутер

2 favorite Објавен: 11-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: vidmilk dooel

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Видмилк дооел - Охрид објавува огла...

- Нема информација

3 favorite Објавен: 05-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: The Vault - Кафе (snack) бар во цен...

Фактурист

3 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИЕТРИЦХ-БАУ ДОО Кос...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...